17.11.2021
Znovu po letech jsem zprovoznil sekci video zde.  přiznám se, pomohl mi junior ( kam a jak to nahrát apod. ). Videa. která jsem našel ve svých archivech jsou z doby, kdy dnešní youtubeři ještě běhali v plínkách a videa vypadají podle toho jakou tehdejší technikou byla pracně tvořena, ale jsou krásným dokladem postupu stavby kolejiště. Nová pak časem určitě přibydou, je už totiž co točit ..

2.11.2021
Rozsvítil jsem konečně celé město zde.
Ještě jsem našel v zásobách nějaké pidilidi a psa, jsou vidět na posledních pěti obrázcích v galerii zde.


10.10.2021
Na kolejišti přibylo pár dalších pidilidí zde.

28.09.2021
Předělal jsem web. Trvalo mě to dlouho, po chvilkách a musel jsem se spoustu nových věcí naučit. Vtisknul jsem webu "responzivní design" ,o kterém jsem neměl předtím ani tušení a znamená to, že by se měl přívětivě zobrazovat na všech zařízeních různého rozlišení a to včetně mobilních telefonů. Digitální doba toitiž pokročila a bylo to opravdu nutné. Za ty roky modelařiny navíc  web nabobtnal do obřích rozměrů a bylo čím dál složitější přidávat další věci. Nyní obsahuje 236 stránek a 4275 fotografií v galeriích. Byl to tedy takový virtuální úklid.
Takže jedeme dál.

28.02.2021
Stvořil jsem svodidla kolem silnice zde.

14.02.2021
Dnes jsem ještě dodělal porost kolem opěrné zídky pod domky zde.

13.02.2021
Pokračovaly práce na části kolem nového segmentu s domky zde a zde.

16.01.2021
Virus venku, v televizi a všude kolem ....., tak jsem si hrál s webem a něco nového se naučil.
Po dlouhé době také přibude na kolejišti nová věc. Mrkněte zde.

10.01.2021
Vánoční pobyt v preventivní karanténě se projevil v rozmístění nových postaviček na kolejišti zde.

Leden 2021
Je zajímavé, jak se dokáže rozpadnout funkčnost webových stránek, kterých se roky nedotknete, ikdyž platíte jejich provoz, aby sloužily ostatním. Uběhlo spousta času od posledních úprav, můj starý laptop je dávno na šrotišti. Sláva zálohovacím zvyklostem, zdrojové soboury jsem našel.
Pořídil jsem poslední verzi WYSIWYG editoru a  prozatím opravil hlavní viditelné škody spáchané zubem času na tomto webu.