Nové místo pro kolejiště
Místnost v suterénu domu pro kolejiště je již připravena. V dubnu letošního roku vypukne akce kulový blesk.
Ještě než to všechno začne, provedl jsem ohledání budoucího místa s metrem, tužkou a papírem a následně vytvořil počítačový model místnosti s kolejištěm uvnitř a se všemi neodstranitelnými překážkami v místnosti jako je radiátor, vodoměr a plynové potrubí s plynoměrem, ke kterým musím zachovat nějaký přístup, kvůli odečtům. První základní úvaha se prozatím ubírá směrem k rozšíření hlavního nádraží do délky o 1m. Na prvním obrázku je vidět aktuální stav v novém prostoru, na druhém obrázku je stav po prodloužení panelu s hlavním nádražím.