Opět další změna ( 1.02.2007 ):
Je to přesně podle hesla: "Kdybych to byl býval byl věděl ...... ". Na plánku a vlastně už i na panelu přibyla fialová část, která představuje odbočku do budoucího skrytého nádraží nebo jako možnost pro další rozšíření ve větší místnosti, vše je schováno v tunelové části.Na hlavním nádraží dojde k posunutí hlavní budovy asi 10cm doleva tak, aby bylo možné instalovat dodatečné odstavné koleje z nichž jedna končí u hlavní budovy ( perfektní to odstavné místo pro poštovní vagón ). Výhybku jsem vyřešil jedním angličanem.